КЗДО № 3 ДМР

Річний звіт про діяльність закладу освіти

З В І Т

про проведену роботу

директора

КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

(ЯСЛА - САДОК) № 3

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вікторії ПОСТОЛЬНИК

м. Дніпро

Організація роботи з кадрами

Згідно штатного розпису у закладі працює 23 працівника:

10 – педагогічні працівники

12 - технічні працівники

1 - медичний працівник

Якісний склад педагогічних працівників:

- «Спеціаліст» І категорії – 4

- «Спеціаліст» – 2

- «Молодший спеціаліст» - 4

За освітнім рівнем

Вища освіта - 6

Середня спеціальна - 4

Вихователь Лантух А. навчається на V курсі в Бердянському державному педагогічному університеті (факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти)

Атестація 2023 р.

Михайличенко Л. М.

Мельник Л. П.

Бурлакова Ю. В.

Курсова перепідготовка 2023 р.

Магеррамова Л. О.

Свидло М. С.

Для забезпечення безпечних умов усіх учасників освітнього процесу

запроваджено посилення безпеки:

-обов’язкова перевірка закладу та прилеглих до неї територій

на наявність вибухонебезпечних предметів;

- наявність у закладі освіти планів евакуації та обладнаного

укриття для всіх учасників освітнього процесу (із запасами води,

засобами захисту, аптечкою тощо);

- проведення тренувань з учасниками освітнього процесу відповідно

до алгоритму дій у разі оголошення сигналу повітряної тривоги або іншої

надзвичайної ситуації;

- проведення занять з працівниками закладу за темами: збереження

життя та здоров’я в умовах війни та надзвичайних ситуацій

19.12.2022 року з працівниками закладу було проведено практичний тренінг з надання домедичної допомоги з курсу «Перша допомога при травмах».

Тренінг проводила компанія UK-MED, обсяг 4 години. Працівники отримали сертифікати.

Організація освітньої діяльності у формі дистанційного навчання

З 01.09.2022 року заклад працює за дистанційною формою навчання (наказ від 01.09.2022 № 8 ОД).

Організація навчання педагогічних працівників щодо дистанційної

роботи з дітьми та надання їм методичної підтримки було проведено у вересні 2022 року в формі тренінгу «Робота з платформами ZOOM та ClassRoom» освітньої толоки.

Заклад забезпечено інтернетом.

На сайті створено розділ «Дистанційне навчання», який поповнюється публікаціями психолого-педагогічного та методичного спрямування.

Дистанційне навчання проводиться через освітню платформу ZOOM та ClassRoom, месенджери Viber.

Робота педагогічних працівників регламентується календарним планом, який надається кожного місяця та сіткою занять. Форма планування освітньої роботи з дітьми – графічна, за тематичними тижнями.

Педагоги комунікують з дітьми шляхом проведення навчальних занять онлайн, надсилання відеоматеріалів, проведенням конкурсів.

Використовують синхронне (для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку) і асинхронне навчання (для дітей раннього віку).

Особливу увагу приділено організації дистанційної освіти дитини з особливими освітніми потребами.

Вихователь тісно співпрацює з батьками дитини з ООП, надає інформацію як її розвивати, як правильно заспокоїти, організувати простір дитини.

Для покращення вмінь та навиків педагогів в роботі, надбання нових знань  13.12.2022 року було проведено майстер-клас «Цифрова грамотність педагогів».

В кінці місяця педагоги надають звіти про виконану роботу. Матеріали роботи систематизуються у тематичні теки «Плани занять», «Консультації для батьків», «Зразки робіт».

Організація роботи з батьками

Для налагодження комунікації з батьками вихованців для кожної групи створено спільноту батьків у соціальній мережі Viber. Батькам вихованців надаються посилання, перелік інтернет-джерел на сторінки з розвиваючими завданнями, аудіоказками, піснями, поробками, фізичними вправами.

Надаються консультації батькам, проводяться індивідуальні консультації в телефонному та ZOOM зв’язку.

Зворотній зв’язок з батьками здійснюється через освітню платформу ClassRoom, Viber. Батьки надсилають фото, відеозвіти.

Педагоги тісно співпрацюють з батьками щодо відомостей про знаходження дітей, їх стан.

Батьки є партнерами педагогічних працівників. Тобто перша робота відбувається саме з ними, а вже далі з дітьми.

На сайті вказано телефон адміністрації щодо виникнення витань з організації дистанційної форми навчання.